
Компактний чоловічий гаманець ручної роботи без фіксації із міцної шкіри PS Leather
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-516-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний гаманець ручної роботи від компанії Puos. Модель пошита із щільної натуральної шкіри високої якості. Аксесуар з компактними розмірами, без проблем поміститься в задню кишеню джинсів. Модель не має фіксації, яка забезпечує максимально швидкий доступ до вмісту. Усередині передбачено одне основне відділення для купюр, чотири секції для карток та кишеня для монет – все, що необхідно сучасному чоловікові. Для цього і створено цей гаманець, у якому немає нічого зайвого. Купити цей гаманець та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 550 ₴








