
Стильний компактний чоловічий портмоне на магнітах Boston
1 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-621-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний чоловічий гаманець в витриманому стилі першокласної якості Boston. Модель пошита з натуральної телячої шкіри найвищої якості. Аксесуар з компактними розмірами, без проблем поміститься в задню кишеню джинсів. Модель має зручну фіксацію на магнітах, що забезпечує максимально швидкий доступ до вмісту. У гаманці присутні всі необхідні відділення, в тому числі і для пластикових карт, і для купюр, і для сім-карт. На лицьовій стороні красивий значок з назвою бренду. Зовнішній вигляд гаманця дуже презентабельний, дуже якісний виріб, з вищого сегмента чоловічих портмоне. Отримавши в подарунок такий гаманець будь-який чоловік залишиться дуже задоволеним і вдячним. Приємним доповненням до гаманця Стане красива подарункова упаковка. Купити цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston |
| Країна виробник | Португалія |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴







