
Тонкий компактний чоловічий гаманець із фактурної шкіри під крокодила Karya
800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-588-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витончений аксесуар турецького виробництва дуже високої якості з натуральної шкіри. Аксесуар стане знахідкою для людей, які люблять гаманці маленького розміру з мінімальним функціоналом. Гаманець складається навпіл та фіксується за допомогою прихованої кнопки. Усередині всього одне відділення для паперових грошей та чотири секції для пластикових карток, завдяки цьому виріб вийшов дуже тонким. Модель дуже компакта, приємно виглядає та зручно лежить в руці. Гаманець буде чудовим та незамінним подарунком для будь-якого чоловіка. Упаковано в фірмову картонну упаковку. Аксесуари бренду Karya завжди дуже високо цінувалися за свій дизайн, якість і практичність. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Теракотовий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 800 ₴






