
Модний компактний жіночий портмоне на магнітах та блискавці H Verde колір пудровий
1 200 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-773-2
Відправка з 04 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель стала однією з найпопулярніших серед жінок та дівчат. Виготовлена з натуральної телячої шкіри найвищої якості, м'якої та приємної на дотик. Фіксується за допомогою прихованих магнітів, що набагато зручніше, ніж класичний варіант кнопкою. Всередині знаходяться два основних відділення для паперових грошей (одне на блискавці), дев'ять секцій для пластикових карток (одна з яких прозора для документа) та дві приховані кишені. Передбачена велика кишеня на блискавці для копійок та інших дрібничок. Гаманець чудово виглядає, зручно лежить в руці і стане чудовим подарунком для будь-якої жінки. Модель представлена в різних кольорах. Приємним доповненням до гаманця стане подарункова упаковка. Купити комфортно та безпечно цю модель та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helen Verde |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Пудровий |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴











