
Стильний жіночий шкіряний гаманець чорного кольору невеликого розміру Helen Verde 232
1 200 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-773-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перед Вами чудовий жіночий гаманець, що поєднує компактність та функціональність, складається вдвічі та фіксується клапаном на магнітній застібці. Модель виготовлена із високоякісної натуральної шкіри, яка відмінно носиться протягом тривалого часу. Усередині знаходиться одне широке відділення для паперових грошей, чотири прилеглі кишені, шість секцій для пластикових карток, прозоре віконце для документа і два автономні відділення на блискавці для монет, чеків та більш цінних речей. Гаманець чудово виглядає, зручно лежить в руці і стане чудовим подарунком для будь-якої жінки. Приємним доповненням до гаманця стане красива подарункова упаковка. Купити комфортно та безпечно цю модель та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helen Verde |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴










