
Невеликий шкіряний чоловічий гаманець вертикального типу ST Leather
1 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-610-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець відмінної якості, виготовлений з натуральної шкіри, закривається клапаном на кнопці. Модель вертикального типу, складається навпіл і займає зовсім небагато місця в кишені піджака або куртки. Шкіра має природну зернистість і однорідний чорний колір. Незважаючи на невеликі розміри, гаманець має весь необхідний кожному чоловікові функціонал. Всередині знаходяться відділення для паперових грошей, в цій моделі їх цілих три (одне закривається блискавкою). Передбачені також секції для пластикових карток і візиток, також є три прозорих віконця для документів або фотографій. Для монет розташована кишеня, яка закривається на кнопку, посередині гаманця знаходиться ще додаткова секція на блискавці для чеків та інших дрібничок. Лицьова сторона прикрашена красивим фірмовим значком. Аксесуар упакований в подарункову фірмову коробку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 1 200 ₴









