
Якісне чоловіче шкіряне портмоне на магніті невеликого розміру Marco Coverna 128А
1 250 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-636-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне має класичні стандартні розміри для комфортного його використання. Можна носити у внутрішній кишені піджака або у задній кишені штанів. Закривається портмоне на магнітний хлястик, що набагато зручніше, ніж класичний варіант застібки. Для зберігання купюр є три основних відділення, два відкритих, одне на блискавці. Особливість моделі - це наявність десяти секцій для пластикових карток, одна з яких прозора для документів. На задній зовнішній стороні гаманця додаткова кишеня на блискавці для копійок. Слід зазначити якісну шкіру (м'яка, приємна на дотик) та фурнітуру. Зовнішній вигляд гаманця дуже презентабельний, аксесуар підкреслює високий статус свого власника. Приємним доповненням до гаманця стане красива подарункова упаковка. Купити безпечно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 250 ₴











