-6%


Стильне шкіряне чоловіче портмоне з затиском на магнітах Marco Coverna MC 22-555
900 ₴
850 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-636-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильне чоловіче портмоне з натуральної шкіри із зажимом для купюр. Модель має компактні розміри, закривається на приховані магніти. Всередині гаманця основне відділення та додаткове на блискавці, чотири приховані кишені, шість відділень для пластикових карток, навіть така дрібниця, як сім-карта і та знайде своє місце. На задній зовнішній стороні гаманця додаткова кишеня на блискавці для копійок. Слід зазначити якісну фурнітуру, працює м'яко і плавно та шкіру високої якості, вона гладенька, м'якенька (приємна на дотик). Зовнішній вигляд гаманця презентабельний, аксесуар підкреслює високий статус свого власника, дуже якісний виріб. Лаконічність форми і мінімалістичність дизайну робить портмоне відмінним подарунком для чоловіка з будь-яким стилем. Приємним доповненням до гаманця стане красива подарункова упаковка. Купити цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 850 ₴











