
Коричневий шкіряний чоловічий гаманець без застібки із затиском для купюр Boston
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-548-8
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель пошита з натуральної шкіри високої якості, має природну зернисту фактуру. Гаманець зручно складається пополам без фіксації, що надає максимально швидкий доступ до основного вмісту. Всередині знаходиться три відділення для паперових грошей (одне на блискавці, в задній стінці), дві прилеглі кишені, монетниця на кнопці, три секції для пластикових карток та металевий затиск для купюр, який закріплено по центру гаманця. Портмоне має класичний коричневий колір, оригінальний дизайн, високу якість та стане відмінним подарунком для Вас або Ваших близьких. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 900 ₴









