Топ продаж


Стильная розовая обложка на паспорт из натуральной кожи ST Leather
Цену уточняйте
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обкладинка виконана з натуральної щільної гладкої шкіри. Зі зворотного боку шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Паспортна обкладинка збереже важливий документ в цілості й неушкодженості. Підходить для паперового українського та закордонного паспорта (біометричного). Обкладинка для документів ST leather стильний аксесуар для повсякденного життя. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом, дозволить підкреслити статус. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ST |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Обложка для паспорта |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Женский |
| Цвет | Розовый |
| Длина | 135 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Толщина | 5 мм |
| Тип застежки | Без застежки |
- Цена: Цену уточняйте










