
Обкладинка на паспорт карта світу з гладкої шкіри в чорному кольорі ST Leather
450 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-702-7
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виконана з натуральної шкіри найвищої якості. На лицьовій стороні обкладинки зображено карту світу за допомогою тиснення. Зі зворотного боку шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Аксесуар збереже важливий документ в цілості й неушкодженості. Підходить для паперового українського і закордонного паспорта, в т.ч. біометричного. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Жовтий |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | карта світу |
- Ціна: 450 ₴







