
Шкіряна обкладинка на посвідчення "Державна податкова служба України"
470 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-747-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка з натуральної високоякісної шкіри на нове посвідчення "Державна податкова служба України". Модель складається вдвоє, без фіксаціі. Всередині одне прозоре вікно для посвідчення та закрита кишеня для пластикової картки. Модель відрізняється чудовою якістю, її унікальність полягає в тому, що вона виготовлена з цілісних шматків шкіри рослинного дублення. Відрізняється розкішним зовнішнім поглядом, якість обкладинки дозволить зберегти документ в ідеальному стані багато років. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 470 ₴







