
Чоловічий шкіряний гаманець з зажимом на кнопці ST Leather 113
850 ₴
- В наявності
- Код: 1927-583-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне пошито з натуральної шкіри з природною фактурою в чорному кольорі. Структура проста і зручна, закривається на кнопку, забезпечуючи швидкий доступ до контенту. Основний функціонал стандартний: є три відділення для купюр (одне на блискавці), три секції для карток та дві приховані прилеглі кишені. Для копійок є кишенька на кнопці. По центру розташований металевий затиск для купюр. Для зручності зі зворотного боку зовнішньої сторони є ще додаткова прихована кишеня. На лицьовій стороні розташований розташований невеликий значок з логотипом бренду. Аксесуар упакований в фірмову коробку. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 850 ₴










