
Класичний жіночий гаманець з натуральної шкіри Balisa
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець пошитий з натуральної шкіри, м'якої і приємної на дотик, в бордовому кольорі. Має просту і зручну структуру, фіксується за допомогою кнопки. Усередині представлені три зручні широкі відділення для паперових грошей (купюри лягають рівно без згинання). У стінці гаманця знаходяться прихована кишеня на блискавці. Вгорі і внизу знаходяться секції для зберігання пластикових карток, прозоре віконце для документа та прилегла кишеня. Для копійок представлена металева монетниця на застібці клямці. На зворотному боці знаходиться відкрита кишеня без застібки для чеків та інших дрібничок. Якщо ви шукаєте не дорогий шкіряний гаманець хорошої якості зверніть увагу на цю модель. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baliya |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: Ціну уточнюйте








