
Стильне чоловіче шкіряне портмоне на магнітній застібці MD 132
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-556-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне має класичні стандартні розміри для комфортного його використання. Можна носити у внутрішній кишені піджака або в задній кишені штанів. Закривається портмоне на магнітний хлястик, що дуже стильно виглядає і набагато зручніше, ніж класичний варіант застібки. Усередині знаходиться три відділення для купюр (одне на блискавці), три секції для карток, одне віконце для документів та кишеня для монет. Додатковий блок з фіксацією на кнопку дозволить розмістити всередині ще додатково шість пластикових карток та дві sim-card, також є одна прихована кишеня для чеків та інших дрібничок. Модель пошита з натуральної шкіри високої якості, шкіра м'яка приємна на дотик. Якщо Ви шукайте стильний та якісний чоловічий гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MD |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴











