
Велике солідне шкіряне чоловіче портмоне із гладкої шкіри Boston
1 600 ₴
- В наявності
- Код: 1927-586-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Місткий чоловічий гаманець елегантного бордового кольору з коричневим відтінком. Виготовлень з високоякісної натуральної гладкої шкіри, що гарантовано, прослужить Вам дуже довго. В даній моделі знаходяться багато різних відділень для банкнот, пластикових карток, монет та документів. Якщо Ви носите з собою багато карток, то цей гаманець буде для Вас просто знахідкою. Зовнішній вигляд портмоне багатий, такий аксесуар відмінно підкреслює високий статус свого власника. Модель приємно лежить в руці, дуже якісний виріб, з вищого сегмента чоловічих шкіряних аксесуарів. Якщо Ви ламаєте голову над тим, що подарувати чоловікові (батькові, братові, товаришу, директору, синові), то такий шкіряний гаманець буде чудовим подарунком. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 20 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 1 600 ₴











