
Гарний бежевий гаманець із блоком для карток на магнітах Marco Coverna
1 650 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-315-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель має класичну структуру та додаткове відділення для карток, фіксується за допомогою магнітів, що набагато зручніше ніж класичний варіант застібки. Матеріал з якого пошитий гаманець - це натуральна шкіра найвищої якості. Усередині знаходиться чотири відділення для паперових грошей, кишеня на блискавці в перегородці та чотирнадцять секцій для пластикових карток, дві з яких прозорі. Ззовні розташовано дві додаткові кишені одна відкрита інша на блискавці. Модель дуже функціональна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Дуже якісний та зручний аксесуар, в якому можна зберігати гроші, пластикові картки та інші дрібнички. Модель представлена в різних кольорах. Приємним доповненням до гаманця Стане красива подарункова упаковка. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Виробник | Marco Coverna |
| Колір | Пудра |
| Товщина | 30 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Гаманець |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 1 650 ₴










