
Тонкий коричневий гаманець без монетниці Grande Pelle Onda
625 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-504-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряне компактне портмоне компанії Grande Pelle. Модель пошита з натуральної італійської шкіри найвищої якості. Аксесуар з компактними розмірами, без проблем поміститься в задню кишеню джинсів. Модель не має фіксації, що забезпечує максимально швидкий доступ до вмісту. Всередині передбачено одне основне відділення для купюр та шість секцій для карток - все, що необхідно сучасному чоловіку. Для цього і створен даний гаманець, в якому не має нічого зайвого. Приємним доповненням до гаманця стані красива подарункова упаковка. Купити цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 10 мм |
- Ціна: 625 ₴









