Затиск для грошей з елегантної італійської шкіри від Grande Pelle. Простота і функціональність роблять зажим для грошей популярним аксесуаром для носіння купюр та чеків. Малий розмір затиску робить його зручним і функціональним рішенням зберігання купюр. Модель складається вдвічі і фіксується за допомогою магнітів. У даному виробі передбачені дві прилеглі кишені, які можна використовувати для зберігання пластикових карток або візиток. Цей простий і надійний аксесуар стане для Вас незамінним помічником як в міських умовах так і в подорожах. Якщо ви прихильник простоти і зручності аксесуарів - купити затиск для грошей буде кращим рішенням для вас, оскільки такий затиск дуже просто відкривається і «показує» весь асортимент купюр, дістати і вкласти які - справа частки секунди. Дана модель виготовляються виключно з цільного шматка щільної натуральної шкіри, без поліетиленових підкладок і картону, які використовують багато виробників, щоб здешевити продукцію.
Компанія Grande Pelle ( «GP») представляє в Україні італійські вироби виключно з натуральної шкіри. Фурнітура виробника є виключно імпортною, компанія не використовує в своїй продукції низькоякісної фурнітури з Китаю або країн Азії.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Зажим для купюр |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Натуральная кожа |
| Застежка | Магнитная |
| Количество отделений для купюр | 1 |
| Количество отделений для кредитных карт | 2 |
| Расположение | Горизонтальное |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Толщина | 5 мм |
| Расположение монетницы | Внутри |
| Производитель | Grande Pelle |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Рыжий |
- Цена: 600 ₴









