Портмоне виготовлено з натуральної гладкої італійської шкіри найвищої якості. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Аксесуар призначений для зберігання пластикових карток. На зовнішній стороні передбачено шість секцій. Всередині є додаткова кишеня в якій можна зберігати невелику суму готівки. Модель сподобається тим, хто вважає за краще компактність і зручність у використанні. Купити комфортно та безпечно дану обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
GP - компанія, що спеціалізується на трендових бізнес аксесуарах і модних шкіргалантерейних виробах. Перевагою перед іншими аналогічними моделями представленими на Українському ринку є те, що дана обкладинка виготовляється з високоякісної натуральної італійської шкіри, яка надає виробу більш солідний і дорогий вид.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grande Pelle |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Женский |
| Тип | Кредитница/Кардхолдер |
| Количество отделений для кредитных карт | 6-10 |
| Застежка | Без застежки |
| Цвет | Красный |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Толщина | 5 мм |
| Количество отделений для купюр | 1 |
| Расположение | Горизонтальное |
- Цена: 400 ₴








