Card case GP Grande Pelle виготовлений з натуральної вінтажної шкіри найвищої якості (Crazy horse). Усередині має одну велику кишеню в яку вміщується до 24 пластикових карт та дві додаткові стандартні секціі, які ручно фіксуються магнітною застібкою. Компактний розмір візитниці дозволяє завжди мати її під рукою і допоможе не втрачати контакти Ваших партнерів по бізнесу. Купити кишенькову візитницю - це вирішити питання зручності і практичності. В даному аксесуарі реалізовані ідеї італійського дизайну, високоякісна італійська шкіра рослинного дублення має приголомшливий стильний вигляд. Приємним доповненням стане красива подарункова упаковка. Дана модель представлена в різних кольорах.
GP - компанія, що спеціалізується на трендових бізнес аксесуарах і модних шкіргалантерейних виробах. Перевагою перед іншими аналогічними моделями представленими на Українському ринку є те, що дана обкладинка виготовляється з високоякісної натуральної італійської шкіри, яка надає виробу більш солідний і дорогий вид.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Застежка | Магнитная |
| Производитель | Grande Pelle |
| Количество отделений для кредитных карт | 21-25 |
| Цвет | Красный |
| Тип застежки | Магнитная |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Визитница |
| Количество отделений | 30 |
- Цена: Цену уточняйте







