
Зажим картхолдер ручной роботы из натуральной кожи красный Grande Pelle
350 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1927-809-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Картхолдер (гаманець) виготовлений з натуральної шкіри (Crazy horse). Модель вийшла дуже тонкою і компактною, фіксується за допомогою прихованої кнопки. Всередині знаходиться одне відділення для купюр та три кишені для пластикових карток. Аксесуар сподобається тим, хто вважає за краще компактність і зручність у використанні. CardCase компанії Grande Pelle - це стиль і висока якість за прийнятну ціну. Перевагою перед іншими аналогічними моделями представленими на Українському ринку є те, що даний виріб виготовляється з високоякісної натуральної італійської шкіри, яка надає виробу більш солідний і дорогий вид. Купити безпечно та комфортно цей аксесуар та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grande Pelle |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Количество отделений для кредитных карт | 3 |
| Застежка | Кнопки |
| Цвет | Красный |
| Длина | 105 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Тип | Зажим для купюр |
| Количество отделений для купюр | 1 |
| Расположение | Горизонтальное |
- Цена: 350 ₴







