
Коричнева візитниця ручної роботи на кнопці Grande Pelle
500 ₴
- В наявності
- Код: 1927-808-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візитниця виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Усередині пластиковий холдер з 20 вкладишами, в кожен з яких поміщається по 2 візитні або по одній пластиковій картці. Компактний розмір візитниці дозволяє завжди мати її під рукою і допоможе не втрачати контакти Ваших партнерів. Купити кишенькову візитницю - це вирішити питання зручності і практичності, оскільки крім візиток Ви зможете зберігати в ній і необхідні пластикові картки. Крім того, з огляду на той факт, що зараз в торгових центрах і магазинах дають багато карт зі знижкою, стає зрозумілим, що купити візитницю буде нагальною потребою. Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно дану візитницю та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Візитниця кишенькова |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Кількість карт, що вміщаються | 20 шт. |
| Кількість відділень для кредитних карт | 16-20 |
| Кількість прозорих відділень | 16-20 |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість для прозорих відділень | 20 |
| Тип застежки | Кнопки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 30 |
- Ціна: 500 ₴










