Описание
Характеристики
Информация для заказа
Візитниця виготовлена з натуральної італійської шкіри найвищої якості (Crazy horse). Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Усередині пластиковий холдер на 24 кишені в кожен з яких поміщається по 2 візитні або по одній пластиковій картці. Компактний розмір візитниці дозволяє завжди мати її під рукою і допоможе не втрачати контакти Ваших партнерів. Купити кишенькову візитницю - це вирішити питання зручності і практичності, оскільки крім візиток Ви зможете зберігати в ній і необхідні пластикові картки. Крім того, з огляду на той факт, що зараз в торгових центрах і магазинах дають багато карт зі знижкою, стає зрозумілим, що купити візитницю буде нагальною потребою. Приємним доповненням стане красива подарункова упаковка. Дана модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно дану візитницю та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grande Pelle |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Женский |
| Количество отделений для кредитных карт | 21-25 |
| Застежка | Кнопки |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Толщина | 30 мм |
| Количество вмещаемых карт | 24 шт |
| Тип застежки | Кнопки |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Визитница |
| Цвет | марсал |
| Количество отделений | 30 |
| Количество прозрачных отделений | 24 |
- Цена: 370 ₴












