
Шкіряний чоловічий гаманець без застібки та без монетниці ST
700 ₴
- В наявності
- Код: 1927-624-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче портмоне марки ST Leather, виготовлено з приємною на дотик, м'якої, натуральної, матової шкіри. Модель стане дуже вдалим варіантом для тих, кому необхідно розмістити тільки паперові гроші і багато пластикових карток. Для цього всередині портмоне є три відділення для купюр (одне на блискавці) і вісім секцій для карток. Модель закривається без фіксації. Лаконічність форми і мінімалістичність дизайну робить портмоне відмінним подарунком для чоловіка з будь-яким стилем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
- Ціна: 700 ₴







