
Чоловічий шкіряний гаманець із затискачем на магнітній застібці ST 8 A
1 000 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-621-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель середніх розмірів складається вдвічі і фіксується на прихованих магнітах. Гаманець виготовлений із натуральної телячої шкіри і гарантовано прослужить Вам дуже довго. Усередині передбачено три відділення для паперових грошей (одне на блискавці), дві прилеглі кишені, чотири секції під пластикові картки, монетниця на блискавці та металевий затискач для купюр.На лицьовій стороні гаманця виконано фірмове тиснення, яке додає йому додатковий шарм і виразність. Модель виглядає стильно та модно, підкреслюючи вашу індивідуальність! Постачається разом із фірменною коробкою, що робить його ідеальним подарунком. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴











