
Вінтажний шкіряний гаманець ручної роботи зеленого кольору LQ Leather
625 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-618-7
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець ручної роботи виготовлений із натуральної вінтажної шкіри (Crazy Horse) із фіксацією на кнопку. Досить компактний, але при цьому вміщає все найнеобхідніше. Усередині одне основне відділення для паперових грошей, кілька секцій для пластикових карток та кишеня для копійок на кнопці. Відрізняється оригінальним зовнішнім виглядом та високою якістю матеріалів, гарантовано прослужить Вам багато років. Хороший подарунок будь-якій сучасній людині (підходить для чоловіків та жінок). Модель представлена у різних кольорах. Купити комфортно та безпечно цю модель та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 625 ₴









