
Маленький шкіряний гаманець чорного кольору на магнітах Grande Pelle
825 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-619-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний гаманець потрійного складання ручної роботи з фіксацією на магніти. Виготовлений з натуральної шкіри Crazy Horse в класичному чорному кольорі. Підходить чоловікам та жінкам для яких головне компактність. Усередині гаманець має одне велике зручне відділенням для паперових грошей та шість секцій для пластикових карток. Модель відрізняється неординарним дизайном, чудовою якістю, її унікальність полягає в тому, що вона виготовлена з цілісних шматків натуральної італійської шкіри без використання підкладок, ущільнювачів та картону, що швидко рвуться. Аксесуар виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування монетниці | немає |
- Ціна: 825 ₴










