
Маленький чоловічий гаманець з вінтажній шкіри на магнітах Grande Pelle
800 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-619-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний гаманець потрійного складання ручної роботи з фіксацією на магніти. Виготовлений з натуральної шкіри Crazy Horse в світло-коричневого (теракотовому) кольорі. Підходить чоловікам та жінкам для яких головне компактність. Усередині гаманець має одне велике зручне відділенням для паперових грошей та шість секцій для пластикових карток. Модель відрізняється неординарним дизайном, чудовою якістю, її унікальність полягає в тому, що вона виготовлена з цілісних шматків натуральної італійської шкіри без використання підкладок, ущільнювачів та картону, що швидко рвуться. Аксесуар виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 800 ₴











