
Коричневий чоловічий шкіряний гаманець ручної роботи на магнітах Grande Pelle
1 525 ₴
- В наявності
- Код: 1927-697-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактне шкіряне портмоне горизонтального типу Grande Pelle. Гаманець виготовлений з натуральної гладкої італійської шкіри найвищої якості. Модель фіксується за допомогою прихованих магнітів, що набагато зручніше ніж класичний варіант застібки. Всередині знаходиться два основних відділення для купюр, три секцій для пластикових карток та зручна кишеня для копійок на кнопці. Гаманець функціональний та досить компактний, прекрасно виглядає і дуже зручно лежить в руці. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Модель представлена в різних кольорах. Приємним доповненням до гаманця стане красива подарункова упаковка. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Теракотовий |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 525 ₴











