
Червоний жіночий гаманець купюрник ручної роботи Grande Pelle Uccello
2 000 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-614-2
Відправка з 07 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишуканий дизайн не залишить Вас байдужими. Гаманець зроблений в досить великому форматі, але при цьому не займає багато місця і зберігає стильність і витонченість. Основний функціонал розташований всередині: три довгі кишені для паперових грошей, 14 відділень для пластикових карток і одне прозоре віконце для документа. Ззовні знаходиться кишеня на блискавці, відкривши яку маємо, ще два додаткових відділення для телефону, банкнот або копійок. Купюрник складається навпіл без додаткової фіксації, що забезпечує швидкий доступ до вмісту. Портмоне виділяється неординарним дизайном, унікальністю пошиття з цільного шматка натуральної італійської шкіри, без використання підкладок, ущільнювачів та картону, що швидко рвуться. Приємним доповненням до гаманця Стане красива подарункова упаковка. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Червоний |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 000 ₴










