Топ


Жіночий великий шкіряний гаманець червоного кольору з асиметричним клапаном на магнітах Grande Pelle
2 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елітний сучасний гаманець від компанії Grande Pelle, виготовлений з натуральної італійської шкіри найвищої якості. Вишуканий дизайн моделі не залишить Вас байдужими, адже це просто знахідка для любителів великих, містких портмоне! Модель ручної роботи, складається втричі і зручно закривається прихованими магнітами. Усередині знаходиться три відділення для купюр, десять секцій для пластикових карток, прозоре віконце для документів, монетниця на магніті та одна автономна кишеня на блискавці. Модель відрізняється відмінною якістю і розкішним зовнішнім виглядом, її унікальність полягає в тому, що вона виготовлена із цілісних шматків шкіри рослинного дублення. Купити цей портмоне та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 600 ₴









