
Місткий жіночий шкіряний гаманець ручної роботи червоного кольору Grande Pelle
2 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне фірми Grande Pelle виготовлено з натуральної шкіри найвищої якості класу алькор. Гаманець складається втричі і фіксується на магніт. Модель ручної роботи має великі розміри, довгі кишені для паперових грошей і відділення для пластикових карток. Усередині передбачена кишеня з клапаном на магнітах, в неї можна помістити телефон або копійки. Купюрник оригінального дизайну обов'язково порадує свого нового власника якістю виконання і хорошим функціоналом. Компанія Grande Pelle ( «GP») представляє в Україні італійські вироби виключно з натуральної шкіри. Фурнітура виробника є виключно імпортною, компанія не використовує в своїй продукції низькоякісної фурнітури з Китаю або країн Азії.
Алькор (масляна шкіра) - це вид натуральної шкіри, яку обробляють методом ретельного шліфуванням і просочують масляним складом. Вироби з такої шкіри виглядають особливо шикарно за рахунок ефекту "жниварки". Незважаючи на те, що шкіра має «жирнуватий» вигляд, вона виглядає дуже ефектно і практично. Оригінальність такого матеріалу надають ламані лінії, які роблять виріб більш практичним і не боятися перепаду температур. Цей вид шкіри має високу якість, довго не зношується і виглядає свіжо протягом всієї експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Купюрник |
- Ціна: 2 600 ₴







