
Стильний жіночий купюрник ручної роботи із гладкої шкіри червоного кольору Grande Pelle
1 725 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-611-8
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купюрник виконаний з використанням ручної роботи, матеріалом виробу є натуральна гладка шкіра. У даного гаманця знаходяться зручні кишені для купюр, копійок і карт. Модель подвійного складання з вертикальним типом кишень. На лицьовій стороні виробу закріплена зручна кнопка фіксатор. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів.
Гладка шкіра - для її виробництва використовують найкращу сировину. Для гладких шкір найчастіше використовують шкури телят, бичків, кіз, овець, а також свинячі шкіри і шкури лошат. Така шкіра досить дорога у виробництві.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Бірюзовий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Купюрник |
- Ціна: 1 725 ₴











