
Вінтажний шкіряний гаманець купюрник ручної роботи (коричневий) Grande Pelle 523120 Anet
1 250 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-611-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець ручної роботи виконаний у вінтажному стилі з натуральної шкіри Crazy Horse, яка дуже дорого виглядає. Виріб має стильний дизайн з урахуванням всіх модних тенденцій. У складеному вигляді закривається хлястиком і фіксується на кнопку. Всередині є все необхідне для розміщення купюр, карток та копійок. Портмоне виділяється неординарним дизайном, унікальністю пошиття з цільного шматка натуральної італійської шкіри рослинного дублення, без використання підкладок, ущільнювачів та картону, що швидко рвуться. Ви можете не сумніватися, що аксесуар прослужить вам далеко не один рік. Приємним доповненням до гаманця стане красива подарункова упаковка. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Crazy Horse - це шкіра великої рогатої худоби, вичинена і оброблена спеціальним чином. Її відмітні риси: зовнішня зістаренність - матеріал виглядає, ніби йому не перший рік. Вінтажно і романтично, зберігаючи в собі безліч історій; матовість - ця шкіра не блищить, матеріал дуже схожий на нубук, тільки він більш щільний; м'якість - по тактильним відчуттям шкіра дуже приємна матеріал дуже чуйно реагує на всі дотики, на ньому швидко з'являються мікро подряпини. Звідси і з'являється вінтажний вид, а гаманець набуває ексклюзивний дизайн; регенерація - з часом шкіра трохи відновлює свій початковий вигляд, подряпини стають не такими помітними; дорогий зовнішній вигляд - одного погляду на гаманець з шкіри крейзі досить, щоб оцінити його. Він виглядає елітно, ексклюзивно, дуже солідно; водостійкість - матеріал може поглинути до 40% вологи і залишатися сухим ще протягом 2 годин; легкий "ремонт" - якщо хочете позбутися від зовнішніх дефектів, досить провести пальцем по ним. Це, звичайно, не замша, але структура дозволяє шкірі позбавлятися від пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 250 ₴







