
Стильний шкіряний гаманець купюрник ручної роботи чорного кольору Grande Pelle 524610
1 600 ₴
- Під замовлення
- Код: 1927-611-9
Відправка з 04 квітня 2026- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
Гаманець ручної роботи повністю виконаний з натуральної масляної шкіри. По краю акуратно прошитий ниткою, закривається з фіксацією на кнопку. Усередині розташовані відділення для зберігання купюр і пластикових карток. Стильний шкіряний купюрник користується популярністю, особливо серед молоді. Чудовий подарунок на будь яке свято.
Алькор (масляна шкіра) - це вид натуральної шкіри, яку обробляють методом ретельного шліфуванням і просочують масляним складом. Вироби з такої шкіри виглядають особливо шикарно за рахунок ефекту "жатки". Незважаючи на те, що шкіра має «жирнуватий» вид, вона виглядає дуже ефектно і практично. Оригінальність такого матеріалу надають ламані лінії, які роблять виріб більш практичним і не бояться перепаду температур. Цей вид шкіри має високу якість, довго не зношується і виглядає свіжо протягом всієї експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 600 ₴






