
Чоловічий шкіряний гаманець під кредитні картки з великою монетницею MD Leather 603
900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-558-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець виготовлений із натуральної шкіри високої якості. Закривається без фіксації. Усередині два основних відділення для купюр, дві секції під sim-карту або картку пам'яті, дев'ять кишень під пластикові картки, три прозорі відділення (можна використовувати для фотографій або під водійські права та техпаспорт). Головною особливістю даної моделі є наявність євро монетниці, яка знаходиться на зовнішній стінці, вона відкривається як скриня і тоді Вам набагато зручніше діставати монети. Гаманець упакований у коробочку від виробника, стане чудовим подарунком для Вас та Ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець і багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MD |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Застібка | Без застібки |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Розташування монетниці | Зовні |
- Ціна: 900 ₴









