
Маленький лаковий жіночий гаманець бордового кольору Helen Verde PE-213B
850 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-456
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витончений аксесуар від бренду Helen Verde, дуже високої якості. Гаманець виготовлений з натуральної шкіри і покритий лаком, красивий візерунок під шкіру крокодила виділяє його серед інших. Модель вийшла дуже компактною з мінімальним наповненням та з фіксацією на магнітах. Всередині передбачено три відділення для купюр (одне на блискавці), чотири секції для карток (одна прозора) та дві прилеглі кишені. Особливістю є наявність великої зручної монетниці з фіксацією на кнопку. Компактні розміри дозволяють зручно тримати гаманець в руках. Жіночі фірмові гаманці Helen Verde завжди дуже високо цінувалися за свій дизайн, якість і практичність. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helen Verde |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кнопки, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 850 ₴







