-47%


Невеликий жіночий шкіряний гаманець на багато карток Cosset
1 500 ₴
800 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-312-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прекрасний варіант жіночого гаманця для невеликої сумочки. Незважаючи на розміри, модель вийшла дуже функціональною. Гаманець порадує великою кількістю осередків для карток (14 шт), відділенням для купюр, трьома прилеглими кишенями і двома прозорими віконцями для документів (один великий - для пенсійного або авто документів старого зразка). Роль монетниці виконує зручний зовнішній кишеню на блискавки (знаходиться на тильній стороні гаманця). Матеріалом служити натуральна шкіра преміум класу. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cosset |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 800 ₴










