
Чоловіче чорне шкіряне портмоне з відділеннями для документів ST Leather 101
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-608-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче портмоне марки ST Leather виготовлено з приємної на дотик, м'якої, натуральної шкіри. Всередині знаходиться вісім секцій для пластикових карток, два відділення для паперових грошей (одне на блискавці), чотири прилеглі кишені, монетниця (закривається на кнопку) та блок з прозорими відділеннями для документів зі знімними файлами. Гаманець складається навпіл і фіксується за допомогою кнопки. Такий чоловічий гаманець відмінно підійде діловим людям, які люблять класику. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 5 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴










