
Маленький жіночий гаманець із натуральної шкіри бірюзового кольору на магнітах Marco Coverna W003
2 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-499-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний гаманець є стильним і функціональним аксесуаром, який буде ідеальним доповненням до вашого образу. Він має компактний розмір і виготовлений з натуральної італійської шкіри найвищої якості, що надає йому елегантності та довговічності. Модель закривається на приховані магніти, що забезпечує надійне зберігання ваших цінностей і надає виробу гармонійного вигляду. Усередині знаходяться три відділення для купюр (одне на блискавці), три прилеглі кишені для зберігання чеків або інших дрібниць, п'ять секцій для пластикових карток (одна прозора) та металева монетниця. На лицьовій стороні гаманця виконано фірмове тиснення, яке додає йому додатковий шарм та виразність. Красивий відтінок надає йому ніжного та жіночного вигляду, підкреслюючи тонкий смак його власниці. Модель виглядає стильно та модно, підкреслюючи вашу індивідуальність! Постачається разом із фірменною коробкою, що робить його ідеальним подарунком. Купити комфортно та безпечно цю модель та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Бірюзовий |
| Застібка | Клямка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 000 ₴










