
Червоний лаковий гаманець маленького розміру із натуральної шкіри ST Leather
1 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-390-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лаковий гаманець підкреслить Ваш вишуканий смак та подарує приємні моменти у використанні. Гаманець виготовлений із натуральної телячої шкіри. Модель декорована тисненням під крокодила та покрита лаком, завдяки цьому має привабливий блиск. Має три відділення для паперових грошей, сім секцій для пластикових карток (одна прозора) та відділення на клямці із зовнішнього боку для монет. Якщо Ви шукаєте зручний, компактний та якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴









