
Червоний жіночий гаманець із натуральної шкіри з монетницею всередині Boston
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1927-404-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель пошита з натуральної шкіри високої якості, м'якої та приємної на дотик. Має просту та зручну структуру, фіксується за допомогою двох магнітів, що дуже зручно. Усередині передбачено чотири відділення для купюр (одне на блискавці), десять секцій для карток та одна прилегла кишеня. Для монет є спеціальна велика монетниця, яка закривається на застібку клямку, а ззовні розташована кишеня відкритого типу. Модель функціональна, чудово виглядає і приємно лежить у руці. Вирізняється розкішним зовнішнім виглядом. Пакується гаманець у гарну коробку з фірмовим логотипом бренду. Купити гаманець та багато інших можна у нашому магазині. https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 1 200 ₴










