
Шкіряний гаманець на змійці великого розміру синього кольору ST Leather
1 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-411-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри, з природною фактурою. На лицьовій стороні знаходиться красивий фірмовий значок. Гаманець закривається блискавкою. Усередині знаходиться чотири широкі відділення та два прилеглі. Також є додаткова кишеня на блискавці в яку можна помістити мобільний телефон та інші дрібниці. Особливістю моделі є те, що в ній присутні цілих 36 секцій для пластикових карток, що порадує любителів збирати кредитні дисконтні та інші картки. На зовнішній стороні знаходиться ще одна додаткова кишеня на блискавці. Модель дуже функціональна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Додасть стильності і індивідуальності будь-якій жінці. Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Клатч |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 20 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 25 мм |
- Ціна: 1 500 ₴











