
Місткий жіночий гаманець на блискавці зеленого кольору ST Leather
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-411
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри, з природною фактурою. На лицьовій стороні знаходиться красивий фірмовий значок. Гаманець закривається блискавкою. Усередині знаходиться чотири широкі відділення та два прилеглі. Також є додаткова кишеня на блискавці в яку можна помістити мобільний телефон та інші дрібниці. Особливістю моделі є те, що в ній присутні цілих 36 секцій для пластикових карток, що порадує любителів збирати кредитні дисконтні та інші картки. На зовнішній стороні знаходиться ще одна додаткова кишеня на блискавці. Модель дуже функціональна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Додасть стильності і індивідуальності будь-якій жінці. Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець на блискавці |
| Кількість відділень для кредитних карт | 36 |
| Кількість відділень для купюр | 7 |
- Ціна: Ціну уточнюйте










