
Чоловічий шкіряний гаманець купюрник на магнітах Marco Coverna MC 866-1261
1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-604-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри високої якості, дуже зручно лежить в руці і відмінно виглядає. Шкіра гладка, приємна на дотик. Виріб пошито якісно, закривається з фіксацією на магніти. Вміщує велику кількість пластикових карток (18 шт), для купюр має три кишені, для копійок дві кишені на змійці(одна ззовні, інша в середині), для документів прозоре віконце. Модель зручна в повсякденному використанні, банкноти лягають рівно не згинаючись, завдяки чому гаманець вийшов досить тонким. На лицьовій стороні декорований тисненням з фірмовим логотипом. Такий чоловічий гаманець відмінно підійде діловим людям, і людям, які люблять класику. Аксесуар упакований в коробочку від виробника, стане відмінним подарунком для Вас і Ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Застібка | Магнітна |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 18 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Класичний довгий гаманець |
- Ціна: 1 500 ₴











