
Чорний жіночий шкіряний гаманець з візитницею ST 9-103
1 450 ₴
- В наявності
- Код: 1927-498-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель закривається клапаном і фіксується на кнопку. Вміщує в себе купюри в повну довжину. Для цього є три відділення, між ними кишеня на блискавці для копійок. Під пластикові картки створено окремий блок, який закривається на кнопку. В ньому знаходиться сім секцій для пластикових карток, одне прозоре віконце для документів та три прихованих кишені для купюр або чеків. На звороті знаходиться зручна кишеня на блискавці, в яку можна покласти копійки та інші дрібниці. Матеріалом слугує натуральна шкіра найвищої якості з приємною фактурою. Спереду гаманець декорований красивим фірмовим значком з логотипом бренду, упакований в коробку від виробника.Такий гаманець стане чудовим подарунком для будь-якої жінки. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 450 ₴







