
Чоловічий шкіряний портмоне з відділенням для паспорта та авто документів на магнітах Marco Coverna M118-1
1 150 ₴
- Під замовлення
- Код: 1927-507-1
Відправка з 03 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель вертикального типу, пошита з натуральної шкіри із природною фактурою. Закривається портмоне за допомогою магнітної застібки, всередині два основні відділення для паперових грошей, два додаткові приховані, кишеня на блискавці (у стінці гаманця), монетниця на кнопці та сім секцій для пластикових карток. Головною особливістю гаманця є наявність знімного блоку для документів (посвідчення водія, паспорта, поліс автострахування...), що обов'язково оцінять чоловіки автомобілісти. Також спеціальне відділення для паспорта. Власники такого портмоне, неодмінно оцінять зручність, практичність та якість аксесуара. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 150 ₴











