
Компактний жіночий гаманець синього кольору на магнітній фіксації Marco Coverna 1419
1 250 ₴
- В наявності
- Код: 1927-444-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний жіночий гаманець закохує в себе з першого погляду. Модель пошита з натуральної шкіри найвищої якості, гладкої, приємної на дотик, має красивий бірюзовий колір і зручну фіксацію на магнітах. Всередині знаходяться три відділення для паперових грошей (одне на блискавці), три секції для карток та дві прилеглі кишені для інших дрібниць. Ззовні розташована зручна монетниця на блискавці. Якщо Ви шукайте зручний, компактний і якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Аксесуар упакований в коробочку від виробника і стане відмінним подарунком для будь-якої дівчини. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Синій |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 119 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 250 ₴










