
Бордовий тонкий жіночий гаманець на блискавці ST025 date red
1 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-476-6
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новинка від компанії ST Leather. Модель оригінального дизайну, дуже тонка, закривається блискавкою, при цьому поміщає купюру рівно, не згинаючи. Виготовлена з натуральної шкіри високої якості з природною фактурою. Всередині три відділення для паперових грошей та вісім секцій для пластикових карток. Зовні на звороті є додаткова кишеня на блискавці для копійок або інших дрібничок. Гаманець упакований в коробочку від виробника та стане відмінним подарунком для будь-якої дівчини. Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Застібка | Блискавка |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Бордовий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
- Ціна: 1 000 ₴











